Ulusoy;Tecrübelerimle belediyeye talibim
Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy saha çalışmalarına devam ederken projelerini anlatıyor.
Harun Ulusoy belediyecilikte başarısının en büyük etkeni 15 yıllık tecrübesi olacağını vurgularken kurumu yakın en tanıdığını ifade ediyor.
KIRIKKALE'Yİ ÇOK SEVIYORUM
Harun Ulusoy yaptığı ziyaretlerde "Ben Kırıkkale'ye hizmete talibim. Kırıkkale'de yaşıyorum .Kırıkkale'yi çok seviyorum .15 yıllık belediyecilik tecrübemle ekibimle göreve talibim. Her mahallenin sorunlarını ve çözüm yollarını biliyorum .Kırıkkale benim aşkım, davam ,derdimdir. 31 Mart'ta hemşehrilerinden destek istiyorum"diyor.
YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR
Kırıkkale halkının kendisine büyük destek verdiğini ifade eden Ulusoy açıklamasının devamında" Kıymetli esnaflarımıza hayırlı işler dileyerek güzide hemşehrilerimizle hemhal olduk. Gündeme dair istişarelerde bulunarak sıkıntılarını dinledik, taleplerini aldık.Misafirperverliklerinden ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum." Şeklinde konuştu. MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı ile birlikte ziyaretlerini devam ettiren Harun Ulusoy 1 Nisan'da Kırıkkale'de yeni bir dönemin başlayacağı ifade ederek destek istiyor.