Screenshot 2-61

17 Yaş Altı Beyzbol Türkiye Şampiyonası, Ankara'da başladı.Türkiye Ragbi Federasyonunun Yenimahalle Spor Kompleksi'nde organize ettiği şampiyonaya 15 takım, 210 sporcu katılıyor.

Screenshot 8-1

Kırıkkale'den iki takımın da yer aldığı 17 Yaş Altı Beyzbol5 Türkiye Şampiyonası'nda, Kırıkkale Spor Lisesi Spor Kulübü ve Kırıkkale GSİM Spor Kulübü temsil ediliyor. Kırıkkale'nin genç beyzbolcuları, ülke genelindeki diğer takımlarla rekabet ederek Kırıkkale'nin adını en iyi şekilde temsil etme hedefiyle mücadele ediyor. Genç sporcuların yeteneklerini sergileme ve deneyim kazanma fırsatı bulduğu bu organizasyon, Kırıkkale'nin spor alanındaki potansiyelini ve genç yeteneklerinin önemini vurguluyor.

Screenshot 3-36

Screenshot 7-3

Şampiyonada mücadele eden takımlar şunlar:

Bursa Sportif Spor Kulübü, Safa Utku Kale Spor Kulübü, 2019 Gözde Spor Kulübü, Nizip Spor Lisesi Spor Kulübü, Kemer Sarp Spor Kulübü, İznik Belediye Spor Kulübü, Esenyurt Ayyıldızlar Spor Kulübü, ASSAD Spor Kulübü, Korgan Anadolu Spor Kulübü, Kızıltepe Spor Lisesi Spor Kulübü, Çarşamba Belediye, Kırıkkale Spor Lisesi Spor Kulübü, Kırıkkale GSİM Spor Kulübü, Beyazgül Spor Kulübü ve Eskişehir Spor Kulübü.

Screenshot 6-10

Screenshot 9

Kaynak: AA