Türk Metal'e nazar değdi,1-0 yenildi
Bölgesel Amatör ligde Fırtınalar estiren Türk Metal 1963 Spor , Ünye 1957 Spor deplasmanda 1-0 mağlup ayrıldı. Türk Metal beraberliği sağlamak için ataklar yapsada başarı sağlayamadı .Galibiyet serisine nazar değdi.
Grupta 49 puanla Lider konumunda olan Türk Metal 1963 buradan 3 puanla dönmesi durumunda şampiyonluğa adım adım yaklaşmış olacaktı. Ancak Evdeki hesap çarşıya uymadı. Türk Metal spor liderliğini korudu ancak Samsun Büyükşehir Belediyesi ligde 2 .sırada yer aldı. Liderle arasındaki puan farkı sadece 2 puana düştü.
Kırıkkale'de tüm spor camiasının son zamanlarda ki gözdesi Türk Metal 1963 takımınının kalan maçları büyük bir öneme sahip. Takım tekrar eski performansını gösterirse ilimize şampiyonluğu getirecek.