Deva Partisi Kurucu üyesi ve GMYK üyesi Rojhat Ölmez bugün Deva Partisi haftalık olağan iştişare toplantısına katılmak ve Kırıkkale Deva Partisi Belediye Başkan Adayı Adem Atmani’ye çalışmalarında sahada destek olmak için şehrimize gelerek Deva Partisi İl Teşkilatı ile iştişare toplantısı yaptı.Bütün teşkilat üyeleri ile sahaya inip vatandaşların yoğun olarak iftar sonrası bir araya geldiği Kıraathane ve çay ocağı ziyaretleri gerçekleştirildi.
Daha sonra Şehrimizin bilinen ve sevilen siyasetçilerinden Fatih Özkan’ın vefat eden değerli annesi Latife Özkan’ın taziye çadırına ziyaretinde bulundular.
Genel merkez yöneticisi Rojhat Ölmez Saha çalışmalarından etkilendiğini. Vatandaşın gönüllerine giren samimi ve güleryüzü ile güven kazanan Belediye başkan adayı Adem Atmani’ yi Kırıkkale’ nin kabullendiğini ve sahip çıktığını görmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.
Ayrıca kısa zamanda Deva Partisi İl yönetimini devir alan İl başkanı Emir Varol ve ekibinin göstermiş olduğu gayret ve çabaları için teşekkür etti. Ülke genelinde artan Deva oylarının bizlere verdiği gurur ile daha çok çalışacağını söyledi. Bu seçimin kaybedeni değil kazananı olduklarını. Akp hükümeti ve Belediyelerine olan tepki oylarının kendilerinde toplandığını. Ekonomik krizden etkilen orta direk ve alt kesimin oylarınında kendilerine kaydığını. Ayrıca Genel Başkan Ali Babacan’ın sergilediği duruş ve Ekonomi politikalarının profesörü olmasından dolayı vatandaşdan güven aldığını belirtmiştir. Kırıkkale’ de gördüğü havanın kendileri adına sevindirici fakat ülke adına olumsuz olduğunu söyledi. Kimin elini sıktıysak hayat şartları ve geçim sıkıntılarını dinlemek bizlerde derin yaralar açtı. Son olarak vatandaş değişim istiyorsa. Bizde Alem buysa Deva biziz diyoruz” dedi.
İl Başkanı Varol ise Destek için gelen Ölmez’e teşekkür ederek Kırıkkale’de binlerce kişi ile görüştüklerini ve oy sözünü aldıklarını belirtti.31 mart akşamı tüm Kırıkkale Deva Partisi’ni konuşacak çünkü mevcut sisteme karşı büyük bir tepki var tepki oylarının çoğunluğunluğunun tercihi Deva Partisinden yana.Tepki oyları Deva Partisine geliyor Birebir görüşmelerimizden bunu anlıyoruz.Genel Başkanımız Ali Babacan’ın dediği gibi Vatandaş sarı kartı Deva Partisi’ne oy vererek gösterecek”.dedi