3E845C3B 3C4C 41F8 9777 Cbf52229Bb97

Kırıkkalegücü FSK  ligin 24. Haftasında Pazar günü Malatya temsilcisi Arguvanspor’u konuk edecek. Düşme hattında 10 puana sahip konuk ekip alt sıralardan kurtulma için çaba harcarken Kırıkkalegücü ise geçtiğimiz hafta aldığı mağlubiyet ile düşme hattına girdi. Kritik karşılaşma öncesi Kırıkkalegücü Teknik Direktörü Nihat Baran çağrıda bulundu.

TAKIMA GÖNÜL VERENLER DESTEK VERSİN

Pazar günü saat 14.00’de Başpınar stadında oynanacak Kırıkkalegücü, Malatya Arguvanspor arasındaki karşılama ile ilgili olarak Kırıkkalegücü Teknik Direktörü Nihat Baran, Kırıkkale’ye çağrıda bulundu. Baran, “hayati bir karşılaşamaya çıkacağız. Bu karşılaşamadan mutlak suret ile 3 puan almak zorundayız. Bu zor günümüzde Kırıkkalegücü’ne  gönül veren herkesi takıma desteklemeye davet ediyorum” dedi.

60580261 E194 4950 96Cf 9D317Cdf53E2

TRT CANLI YANINI MANİDAR

Kırgınlık ve küskünlüğü zamanı olmadığı vurgusu yapan Nihat Baran, şehrimizi her platformda başarı ile temsil eden Kırıkkalegücü’nün alt sıralardan kurtulması için Arguvan karşılamasını mutlak suret ile kazanmak için mücadele verirken son haftalarda oynanacak olan karşılaşmalarda dikkat çekilmesini istedi. Arguvan maçını kazanacaklarını bundan hiçbir şüphesi olmadığı vurusunu da yapan Baran, “Tüm sezon Kırıkkalegücü’nün hiçbir maçını yayınlamayan TRT’nin bu maçı yayınlaması da manidardır” dedi.

KIRIKKALESPOR HİSSEDENLERİN TAKIMIDIR

Kırıkkalegücür’nün kalan maçlarda sahaya kazanmak için çıkacağını söyleyen Teknik Direktör Nihat Baran, “Kırıkkalegücü hissedenlerin takımıdır. Kırıkkalegücü’nü hisseden Kırmızı Lacivert renklere gönül verenler bu hafta bizi yalnız bırakmasınlar” dedi. Baran ayrıca Karşılamanın bilet fiyatlarının 1 TL olduğunu da hatırlattı.

Kaynak: Haber Merkezi