Kırıkkale Sulakyurt Belediyesi, belediye birimleri tarafından yürütülen çalışmaların kesintisiz devam ettiğini bildirdi. Belediye ekipleri, ilçenin çeşitli noktalarında önemli projelere imza atıyor. İşte devam eden bazı çalışmalar:
· Alt yapı bakım onarımı: Altyapının sorunsuz çalışması için bakım ve onarım çalışmaları titizlikle sürdürülüyor.
· Mahalle ve sokak aralarında yol açılması ve genişletilmesi: Ulaşımın daha rahat ve güvenli olması için yol açma ve genişletme çalışmaları devam ediyor.
· İlçemiz çarşı meydanı bakımı ve peyzajlaması: Çarşı meydanının estetik görünümü ve kullanışlılığı için bakım ve peyzaj çalışmaları gerçekleştiriliyor.
· Mahalle ve sokak aralarında bulunan diafonların bakım ve onarımı: İletişim sistemlerinin kesintisiz çalışması için diafonların bakımı ve onarımı yapılıyor.
Sulakyurt Belediyesi, tüm bu çalışmaları gerçekleştiren ekip arkadaşlarına teşekkür ederek, vatandaşlara en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.