Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen İlk Öğretim 8. sınıflar arası futsal turnuvası, heyecan dolu maçlara sahne oldu. Final mücadelesinde dostluk kazandı ve çekişmeli geçen karşılaşmanın ardından sporcular birbirlerini tebrik etti.
MHP Kırıkkale İl Başkan Adayı Harun Ulusoy, turnuvaya katılan tüm sporcuları tebrik ederek, gelecekteki eğitim ve spor hayatlarında başarılar diledi. Ulusoy'un ifadeleriyle, turnuva sadece spor müsabakalarının değil, aynı zamanda dostluk ve fair-play ruhunun da önemli bir platformu oldu. Ulusoy,Bu tür organizasyonların gençlerin sağlıklı bir şekilde sosyal ve sportif etkinliklere katılımını teşvik ettiği ve dostluk bağlarını güçlendirdiği vurgulanarak, sporun ve dostluğun önemi bir kez daha hatırlattı.