Fatih Terim’in Banka Hesaplarına Teknik İnceleme: Seçil Erzan Soruşturması Sürüyor

Futbol dünyasının pek çok ünlü isminin dolandırıldığı iddia edilen Seçil Erzan soruşturmasında yeni bir gelişme yaşandı. Soruşturma kapsamında teknik direktör Fatih Terim’in banka hesaplarına teknik inceleme başlatıldığı ortaya çıktı.

Fatih Terim’in Gizli Fon İddiası

Cumhuriyet gazetesinin haberine göre, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Fatih Terim’in banka hesaplarından ‘gizli fon’ adı altında para akışı olup olmadığını araştırıyor. Savcılık, Terim’in bu fona para yatırıp yatırmadığı veya fondan para alıp almadığını belirlemek için teknik inceleme başlattı. Savcılığın konuyla ilgili soruşturması devam ediyor.

Seçil Erzan Kimdir?

Seçil Erzan, bankacı olarak çalıştığı dönemde futbolcular Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera, Selçuk İnan ve Volkan Bahçekapılı gibi 18 ünlü ismi milyonlarca dolar dolandırdığı öne sürülen bir kişi. Erzan’ın, Fatih Terim’in adını kullanarak futbolculara yüksek faizli kredi verdiği, ancak paraları geri ödemediği iddia ediliyor. Erzan hakkında dolandırıcılık suçlamasıyla yürütülen soruşturma kapsamında yakalanarak tutuklanmıştı.

Kaynak: Haber Merkezi