I M G 20240220 W A0011
Siyasette alternatif YRP oldu

Yeniden Refah Partisi Kırıkkale İl Başkanı Arif Erdal yaptığı açıklamada Türkiye'de ve Kırıkkale'de Partisi'nin büyük ilgi gördügünü ve yükseliş trendine geçtiğini vurguladı.

Türkiye'nin siyasi  arenasında tıkanıklığın Yeniden Refah Partisi ile çözülmeye başladığını ifade eden Arif Erdal Kırıkkale'de oldukça iddialı olduklarını ifade etti. Erdal Kırıkkale için ve Türkiye için Yeniden Refah Partisi'nin bir umut ışığı olduğuna dikkat çekti.

Genel başkan Fatih Erbakan'ın önderliğinde partinin her geçen gün büyüdüğünü belirten Erdal gelişmelerden son derece memnun olduklarını vurguladı.

Yeniden Refah Partisi Kırıkkale İl Başkanı Arif Erdal yaptığı açıklamada "Siyasi gözlemciler, Yeniden Refah Partisi’nin kısa süre içinde ülke gündeminde, kendisinden çok önce kurulan ve çok büyük kaynakları harcayan partilerden çok daha fazla yer bulmasının, siyasi tartışma programlarının önde gelen gündem maddelerinden biri hale gelmesinin sebeplerini sıralarken, mevcutlardan bıkkınlık unsuruna mutlaka yer veriyorlar."dedi.

Erdal "Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uzun süre evvel, “metal yorgunluğu”ndan şikayet ettiğini, bu sorunun iktidar partisinin her kademesinde artarak devam ettiğini vurgulayan siyasi gözlemciler, alternatif olarak ortaya çıkma iddiasındaki “6’lı masa’ partilerinin döküldüğünü, masaya dışarıdan destek veren HDP-DEM siyasetinin derin meşruiyet sıkıntısının olduğunu vurgulayan siyasi gözlemciler, özetle şunları söylüyorlar:

“Bu durumda, vatandaş başka partilere bakıyor. Orada da, o partilerin geçmişlerini değerlendiriyor. Milli Görüş geleneğinin temsilcisi olduğunu  hızla artan üye sayısıyla, aldığı oy oranıyla, ilk seçimde Meclis’e girmeyi başarmasıyla ve ülke gündemine yerleşmesiyle ispatlayan Yeniden Refah Partisi, bundan sonra gündem belirlemeye devam edecektir. Prof.Dr. Necmettin Erbakan’ın liderliğinde hem merkezi iktidarda hem de yerel iktidarda ortaya konulan üstün performansın desteklediği parti, bugün için Yeniden Refah Partisi’dir! Fatih Erbakan da ağırlığı her geçen gün artan bir Lider olarak, 2028’de Cumhurbaşkanı olmasına en fazla ihtimal verilenler arasına girmeyi başarmıştır.”
Yeniden Refah Partisi yerel seçimlere de çok önem vererek güçlü ve erkin bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. 31 Mart’ da yapılacak şeçimlerde önemli neticeler alacaktır buna taraflı ,tarafsız bütün gözlemciler ve kamuoyu araştırmacıları da değiniyor. Ne kadar saklamaya çalışsalar da “Mızrak çuvala sığmıyor “ Yeniden Refah Partisi gümbür gümbür geliyor. 1994 yılında başlayan adına Milli görüş belediyeciliği, diğer adıyla Refah belediyeciliği  başka bir deyimle 94 ruhu geri geliyor. Aziz milletimize hizmeti kendisi için görev bilen inançlı kadrolar inşaallah kendisilerine yüce Türk milleti bu görevi verdiğinde  aşkla , şevkle , azimle gece gündüz hizmetkârlığından bahtiyarlık duyduğumuz  Milletimiz için çalışacağız. Kırıkkale ve ilçelerinde de aynı kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz. Nisan  sabahı 1 Nisan şakası zannedecek güç zehirlenmesi yaşayanlar. Çünkü saha Yeniden Refah diyor. Kıymetli hemşerilerim Yeniden Refah diyor. Özlem duydukları hizmetlere kavuşmak için sabırsızlıkla bekliyor. Yeniden Refah Partisi bayrağı ve Adil Düzen anlayışı ile Ahlaklı belediyeciliği tekrar Ülkemize ve Kırıkkale ‘mize getirmek için çalışan Belediye Başkan adaylarımıza ve bütün teşkilatlarımızdan Allah razı olsun." Şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber merkezi