Genç kuşak işçilerle çalışmaya özen gösteren firmanın sahibi Adnan Duman 17.000 TL olan Asgari ücreti firmalarında taban olarak 20.000 TL olacağını ifade etmesi il genelinde takdir topladı.

Çalışanlarına her türlü sosyal imkanları sunan ve kazancını işçilerle paylaşmaya büyük özen gösteren Adnan Duman örnek İş adamı olarak gösterildi.

7-13Sinerji'de işçilere rekor maaş

Kırıkkale'nin tanınmış firması Sinerji Mühimmat A.Ş 2024 yılında işçilerine uygulayacağı taban  maaş asgari ücretini 20.000 TL olarak açıkladı. Devletin Asgari ücreti 17.000 TL açıkladığı bir ortamda Sinerji'nin bunun üzerinde maaş vermesi, Kırıkkale iş dünyasında ve işçi camiasında takdir topladı.

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman işçilerle bir toplantı yaparak müjdeyi onlarla paylaştı. Firmanın işçilerine yönelik jesti çalışanlar tarafından alkışlarla kabul edildi. Memnuniyet konuşmaları yapıldı.

6-15Yönetim kurulu başkanı Adnan Duman yaptığı açıklamada şöyle söyledi; 2023'ü geride bırakırken, geçtiğimiz yıl ile ilgili değerlendirmelerimizi ve gelecek yıl planlarımızı konuştuğumuz yılsonu değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik.

6-152024'ün çalışma arkadaşlarımız, firmamız ve Kırıkkale için en iyisini yapacağımız bir yıl olmasını temenni ederim. Bu minvalde ilk kararımızı da asgari ücretimizi belirleyerek aldık. Yeni yılda Sinerji için asgari ücreti 20.000 TL olarak belirledik."dedi.

3-27Duman açıklamasının devamında " Tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun.

Yeni yılda da sosyal faaliyetler, yan haklar ve tüm özlük hakları ile ilgili örnek olmaya, çalışma arkadaşlarımızı refah içinde çalışmalarını sürdürecekleri ortamları oluşturmaya devam edeceğiz. Biz büyük bir aileyiz" şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi