İSTANBUL (AA) - Setur, 14 Şubat Sevgililer Gününe özel tatil önerileri paylaştı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Abant, Sapanca, Ağva ve Şile bölgeleri 14 Şubat'ta en çok tercih edilen tatil destinasyonları arasında bulunuyor.

Peri bacaları ve gizemli yeraltı şehirleri ile Kapadokya öne çıkan bölgeler arasında yer alırken, kayak bölgeleri ve otelleri de Sevgililer Günü için tercih ediliyor.

Setur'un 14 Şubat'ı müşterileri için benzersiz ve unutulmaz kılacak tüm önerilerine şirketin web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

- Yurt dışı için öneriler

Setur, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü yurt dışında geçirmek isteyenlere ise Dubai başlangıçlı Arap Yarımadası cruise tatilini öneriyor. 849 avrodan başlayan fiyatlarla 7 gecelik tatil sunan cruise tatili, 14 Şubat'ı deniz ve güneşle birleştirerek daha da sıcak kılıyor.

Yurt dışı için öne çıkan rotalar arasında Barselona, Prag ve Dubai de öne çıkıyor. Yurt dışı turlarına ilgi geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 50 artış gösteriyor.

Setur, 14 Şubat için yurt içinde yüzde 50'ye varan indirim olanakları, ödeme kolaylığı sağlayan avantajı teklifler ve farklı kampanyalar sunuyor.

Kaynak: AA