Bahşılı’da 14 Mart Tıp Bayramı harekete geçti. MHP’nin ve AK Parti’nin siyasetçileri ilçede bulunan sağlık ocağı’nı ziyaret ederek ikramlarda bulundular.MHP Bahṣılı ilçe teṣkilatı ve Baṣkan Adayı H.İbrahim Biṣkin,il genel meclis üyesi adayı Ahmet Ṣenses Sağlık ocağı gurup baṣkanlığı,Aile hekimleri ve 112 servisini ziyaret ederek günlerini kutladılar. Tüm Sağlık Çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutladılar.
AK Parti İlçe Baṣkanlığı ve Baṣkan Adayı Y.Haydar Gülçimen Tıp Bayramı sağlık ocağı ziyaretinde ṣunları söyledi.’’Bahşılı İlçesinde Bulunan Sağlık Çalışanlarının Tıp Bayramı kutlu olsun. Her konuda yanlarında olduğumuzu tekrar dile getirdik. Bütün Sağlık Çalışanlarının Tıp Bayramı Kutlu Olsun.’’dedi.