Şabap Gedikali'ye Keskin'de bayan desteği

Gelecek Partisi Keskin Belediye Başkan Adayı Şebap Yücel Gedikali'ye ilçedeki bayanlar büyük destek veriyorlar. 

Gedikali Keskin pazarını kendine destek veren bayanlarla gezerek 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için sandıkta destek istedi.

I M G 20240222 W A0118

Keskin artık bir bayan eli değmesi gerektiğine inanan Şebap Yücel Gedikali ve ekibi oldukça seri olarak çalışmaya devam ediyor .Gelecek Partisi ve Saadet Partisi'nin ortak ittifakı olan Gedikali Keskin'in tüm mahallelerini birkaç tur gezdikten sonra esnaf ziyaretlerine ağırlık veriyor. 

I M G 20240222 W A0102

Gedikali Keskin'in hizmette geri kaldığını her fırsatta dile getirerek" Keskin yıllardır iktidar partisi tarafından yönetildi . Belediye aynı kişisel yönetti belediyeyi aynı gölgeler yönetti .Ancak hizmete baktığınız zaman ortada bir hizmet göremiyoruz. Su sorunu yol sorunu hala ilçemizin ana gündem maddesi. İktidar nimetini ilçemize taşıyamayanlar şimdi belediye başkanlığı makamının peşindeler. Biz ekibimizle beraber her mahalle her caddeye sokağa projemiz hazır. Bu işin içerisinden gelen birisi olarak Keskin'r artık bayan eli değmesi gerektiğine inanıyorum ve Keskinli bayanlar da bana tam destek veriyor ."şeklinde konuştu.Gedikali açıklsmasının ardından "22.02.2024 Keskin'de Kırıkkale il başkanımız sayın İmit Bekçe, yönetim kurulu üyesi Ömür Yücel ve il kadın kolları başkanımız Kübra Yaman'nın katılımı ile Perşembe pazarı esnafımızı selamladık."dedi.

Kaynak: Haber merkezi