Romanlar’dan Başkan Saygılı’ya Tam Destek (3)

HER ZAMAN  DESTEK VERİYORUZ

Kırıkkale Romanlar Derneği Başkanı Kadir Gazi,  ve beraberindeki heyet Kırıkkale Belediye Başkanı, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Saygılı’yı ziyaret ederek destek olduklarını ifade etiler.   Gezici ziyarette yaptığı konuşmada her zaman Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya destek verdiklerini ve bu dönemde destek verdiklerini belirttiler.  Gezici  Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın her zaman destek verdikleri için teşekkür etti.

Romanlar’dan Başkan Saygılı’ya Tam Destek (4)

ROMANLAR İLE HER ZAMAN İÇ İÇE OLDUK

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Romanlar Derneğinin desteklerinden dolayı teşekkür etti. Saygılı, ‘’Göreve seçildiği günden itibaren her zaman  Roman vatandaşlar ile iç içe olduk. Her zaman taleplerini imkanlar ölçüsünde değerlendirdik. İlimizde yaşayan Romanlarımıza teşekkür ederim, her zaman olduğu gibi yine yanımızda görmekten mutlu oldum’ ifadelerini kullandı. 

Romanlar’dan Başkan Saygılı’ya Tam Destek (2)

BAKAN IŞIKHAN İLE GÖRÜŞTÜLER

Ziyarete bulunan AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, Her zaman Roman vatandaşların yanlarında olduklarını ifade etti. Kaplan, Romanların talebini iletmek için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan’ı arayarak romanlar ile görüştürdü. Romanalar taleplerini Bakan Işıkhan’a ileterek bakan Işıkhan ve Milletvekili Kaplan’a teşekkür ettiler.

Romanlar’dan Başkan Saygılı’ya Tam Destek (1)

Kaynak: Kırıkkale Belediyesi