Kırıkkale Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın, kent merkezinde düzenlenen motorlu taşıtlar uygulama sınavı parkuru ve güzergahında incelemelerde bulundu. Aydın, sınav sürecinin işleyişi hakkında buradaki görevlilerden detaylı bilgi aldı.
Motorlu taşıtlar uygulama sınavı parkurunda görev yapan yetkililerle görüşen Rıza Aydın, sınavın düzenlenmesi, adayların performans değerlendirmesi ve sınav güvenliği konularında bilgi aldı. Aydın, sınavın adil ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirilmesi için alınan önlemleri yerinde inceleyerek, sürecin sağlıklı işlemesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
İncelemeler sırasında sınava katılan adaylar ve onların aileleriyle de bir araya gelen Rıza Aydın, adaylara başarılar diledi. Aydın, sınavın önemine vurgu yaparak, adaylara sakin ve dikkatli olmalarını tavsiye etti. Ailelerle de sohbet eden Aydın, onların desteklerinin adaylar için ne kadar değerli olduğunu belirtti.