Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın, Kırıkkale Lisesi ve Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencilerini kabul etti. Sosyal faaliyetlerde görev alan ve Çanakkale gezisine gönderilen öğrenciler, Aydın ile bir araya geldi.
Görüşmede, öğrenciler Çanakkale gezisi sırasında yaşadıkları hatıraları ve deneyimlerini paylaştı. Rıza Aydın, öğrencilerin geziden edindikleri bilgiler ve kazandıkları perspektifleri dinleyerek, bu tür etkinliklerin önemine vurgu yaptı. Aydın, "Sosyal faaliyetlere katılımınız ve Çanakkale gibi tarihi öneme sahip yerlere yaptığınız geziler, sizlerin kişisel ve akademik gelişimine büyük katkı sağlıyor" dedi.
Bu tür gezilerin ve sosyal faaliyetlerin devam edeceğini belirten Aydın, öğrencilere başarılar diledi ve onların bu tür etkinliklerde daha fazla yer almaları gerektiğini vurguladı.