Kırıkkale eski milletvekili ve Adalet Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Ramazan Can seçim sahalarında aktif çalışıyor.Gittiği her yerde büyük sevgiyle karşılanan Ramazan Can, 31 Aralık 2024 Mahalli İdareler Seçimleri’nde AK Parti’ye oy istiyor. Ramazan Can Balışeyh, Karakeçili, Bahşılı ,Çelebi ,Kırıkkale Belediye Başkan Adaylarının seçim bürolarını ziyaret ediyor. Büro açılış etkinliklerine bizzat katılıyor.
Ramazan Can’a Sevgi
Ramazan Can yaptığı konuşmalarda yerel idareciliğin önemini vurgularken Yerel İdare ile Genel İdarenin uyumunun hizmet akışında önemli olduğuna vurgu yapıyor. Gittiği ilçe ve beldelerde geniş ailelerle , esnaflarla ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile görüşen Ramazan Can AK Parti’nin hizmet partisi olduğunu vurguluyor. Can, Belediye Başkanlığı , İl Genel Meclis ve Belediye Başkanlığı oylamasında vatandaşın oyunu AK Partiden yana vermesini istiyor. Kırıkkale siyasetinde 20 yıldır söz sahibi olan Ramazan Can gittiği yerlerde sevgi ile karşılanıyor.