Türk Metal Sendikası tarafından hayatını kaybeden merhum Genel Başkan Pevrül Kavlak için 40 yemeği verildi. Eypark'da verilen yemek sonrası dualar yapıldı.
Türk Metal Sendikasının vefat eden Onursal Başkanı Kırıkkale'li hemşehrimiz Pevrul Kavlak için 40 yemeği verildi dualar edildi . Sendika yönetimi tarafından verilen 40 yemeğine Kırıkkale Valisi Mehmet Makas'da katıldı.
Sendika tarafından yemek hakkında şu bilgiler verildi ."Onursal Genel Başkanı Pevrul Kavlak’ı vefatının kırkıncı gününde düzenlenen iftar programında yad edildi. Sendikamızın Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte katıldığı programda bizleri yalnız bırakmayan Kırıkkale Valisi Mehmet Makas’a, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’a, Ak Parti Ankara Milletvekili Vedat Bilgin’e, TÜRK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Nazmi Irgat’a, TÜRK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Eyüp Alemdar’a, Türkiye Haber-İş Sendikası Genel Başkanı Veli Solak’a ve işçi arkadaşlarıma teşekkür ediyoruz. Merhum Genel Başkanımıza da bir kez daha Allah’tan rahmet diliyoruz." Şeklinde ifade edildi.