Öztürk ailesi MHP için yoğun mesaide
Milletvekili Halil Öztürk seçimin son haftasında Kırıkkale'ye ciddi manada ağırlık vermeye başladı. Milletvekili Halil Öztürk ile birlikte eşi Serpil Öztürk ile Kırıkkale MHP Milletvekili adayı Melike Boran İsmailoğulları ile birlikte Mahalle toplantılarına devam ediyorlar. Öztürk ailesi MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy'a destek istiyor.
Milliyetçi Hareket Partisi'nin Üretken Belediyecilik anlayışını 20 yıl sonra tekrar Kırıkkale Belediyesi'ne taşıma azminde olan Öztürk ailesi özellikle bayanlara yönelik çalışmalara hız vererek Ulusoy'un projelerini hanımlarla paylaşıyorlar. Diğer taraftan Milliyetçi Hareket Partisi'nin kadın kolları farklı adreslerde propaganda çalışması yaparak MHP'ye oy istiyorlar.