Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz Kırıkkale'yi ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu.
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı ile samimi dostluğu bulunan Osman Boyraz Kırıkkale ziyaretinde Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Milletvekili Mustafa Kaplan başta olmak üzere partilerle sohbetler gerçekleştirdi.
İftar öncesinde vatandaşlar da bir araya gelerek 31 Mart Mahalli İdare seçimleri için AK Parti'ye destek istedi. Boyraz esnaf ziyaretlerinde 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin önemini anlatırken Türkiye Yüzyıla projesinin gerçekleşmesi için Kırıkkale'den AK Parti'nin güçlü bir şekilde temsil edilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Osman Boyraz'a ziyareti boyunca İl Başkanı Pehlivanlı ve AK Parti'nin Seçim Koordinasyon Merkezi üyeleri eşlik etti. Osman Boyraz parti içerisinde ağırlığı olan siyasetçiler arasında yer alıyor.