Olgun ailesinden Türkyılmaz'a destek

İş İnsanı Bülent Olgun, yüzlerce Keskinli hemşehrisinin katıldığı yemekte Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz'a desteğini gösterdi.

I M G 20240218 W A0061Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz'a destek yemekleri devam ederken İş İnsanı Bülent Olgun ve ailesi Türkyılmaz ile birlik, beraberlik içerisinde, ve her zaman yanında olduklarını belirttiler. Aynı zamanda Yahşihan Belediyesi Meclis Üyesi A.Adayı olan Bülent Olgun’un eş, dost ve akrabaları ile birlikte Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz için organize ettiği destek yemeği geçtiğimiz gün gerçekleşti. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz düzenlenen yemekten dolayı memnuniyetini dile getirerek, katılan herkese teşekkür etti.

I M G 20240218 W A0056

Türkyılmaz, “Bizlere destek için buraya gelen yüzlerce Keskinli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Sayın Bülent Olgun ve kıymetli ailesi bizler için destek yemeği organize etmiş bu bizleri çok mutlu etti. Birliğimiz daim olsun. Hepinizi sevgi, saygı ve hürmetle selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

I M G 20240218 W A0054

Kaynak: Yahşihan Belediyesi