Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı yurtlarda barınan öğrencilerin el emeği, göz nuru eserleri sergilendi. Sergiyi gezen Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, öğrencilerle sohbet ederek, eserler hakkında kurs hocalarından bilgi aldı.
Öğrencilerin yeteneklerini sergilediği bu etkinlik, hem gençlerin motivasyonunu artırdı hem de yapılan çalışmaların değerini gözler önüne serdi. İl Müdürü Hamza Güneş, sergi boyunca öğrencilerin yaptığı birbirinden güzel eserleri inceleyerek, kurs hocalarına ve öğrencilere teşekkürlerini iletti.
Bu tür etkinliklerin gençlerin gelişimine büyük katkı sağladığını vurgulayan Güneş, desteklerinin devam edeceğini belirtti.