Sık sık toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelen Mustafa İşler vatandaşlarla yoğun temas halinde aday adaylığı sürecini sürdürüyor.

IMG_1896Projelerini yazılı ve sosyal medya platformları üzerinden vatandaşlara ulaştıran İşler’e vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Projelerin vatandaşlar tarafından takip ve takdir edildiğini ifade eden İşler şunları söyledi; “Şehri birlikte yöneteceğimiz vatandaşlarımız ile yakın temas içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Projelerimizi aday adaylığı başlamadan önce hazırlamıştık.

IMG_1927Halkımızın bilgisine bu süreç içerinde günlük olarak bir projemizi açıklayarak devam ediyoruz. Vatandaşlarımız bizle karşılaştıklarında projelerimizi beğendiklerini, takdir ve takip ettiklerini söylüyorlar. Kırıkkale’de sorunları, eksikleri gören bir gözle hazırlanmış projeler olduğunu ifade ediyorlar.

IMG_1969Mesela bir kadın kardeşimiz bize dedi ki; “O kadar aday adayı içerisinde kadınlara yönelik projelerini açıklayan tek sizsiniz.” Bunlar bizi mutlu ediyor. Bizim davamız Kırıkkale, dava arkadaşlarımız Kırıkkaleliler. Halkımızın içerisinde olmak, bugüne kadar halktan kopuk yaşamamak bize güç veriyor.

IMG_2015Halkımızın destekleri ile hedefimize ulaşacağımıza inancımız tam.” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi