AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adaylığına ismi geçen Kırıkkale İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara'ya Muhtar ziyaretleri devam ediyor.
KÖYLERİ YAKINEN TANIYOR
Çaykara'nın görev süresi içerisinde genel meclisinde Kırıkkale'de bulunan tüm köylerin sorunlarına bire bir ilgilendiğini belirten muhtarlar kendisine her fırsatta rahatlıkla ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.
2023 KONUŞULDU
Muhtarların ziyaretinden memnuniyetini ifade eden Başkan Murat Çaykara yaptığı açıklamada 'İl Genel Meclis Başkanlığında ziyaretimize gelen Merkez İlçe Ahılı Köyü Muhtarımız Davut Doğan,Hasandede Köyü Muhtarımız Hasan Özcan,Pazarcık Köyü Muhtarımız Mustafa Erdal ve Delice Arbişli Köyü Muhtarımız Ercan Özsoy ile 2023 yılında köylerimize yapılacak çalışmalar ile alakalı genel bir değerlendirme yaptık.Ziyaretlerinden dolayı muhtarlarımıza teşekkür ederim.'dedi.
MUHTARLAR ZİYARETİ ÇAYKARA'DAN MEMNUNUZ
Editör: TE Bilisim
Yorumlar