Kırıkkale'nin meşhur markası Modalife ilimizde 520 öğrenci yemek verecek. Yapılan anlaşmanın kamuoyuna duyurulmasının ardından çok sayıda vatandaş   bu sosyal sorumluluk projesini takdir ve tebrik etti. Diğer kuruluşlara örnek gösterdi.

Millî Eğitim Müdürlüğü ile Modalife Mobilya firması arasında imzalanan "Sıcak Kalpler" sosyal sorumluluk projesi ile 2023-2024 eğitim öğretim yılı boyunca taşımalı eğitim verilen okullarda öğrenim gören dezavantajlı 520 öğrencinin öğle yemekleri karşılanacak.

MODALIFE TAKDİR TOPLADI (2)

Millî Eğitim Müdürlüğü ile Modalife Mobilya firması arasında öğrencilerin yararına yeni bir proje hayata geçirildi. Modalife Mobilya firmasının destekleriyle dezavantajlı öğrencilere yönelik "Sıcak Kalpler" sosyal sorumluluk projesi ile kent merkezinde ve ilçelerdeki okullarda eğitim gören 520 öğrenciye yemek hizmeti verilecek.

Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde pişirilen yemekler, görevlilerce okullara ulaştırılacak. Proje, Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın ile Modalife Mobilya firması yönetim kurulu üyesi Halil Gökçe tarafından imzalanarak hayata geçirildi.

İmza töreninin ardından açıklama yapan Millî Eğitim Müdürü Aydın, "Hayata geçirilen proje sayesinde 2023-2024 eğitim öğretim yılı sonu olan 14 Haziran 2024 tarihine kadar taşımalı eğitim verilen okullarımızda öğrenim gören dezavantajlı 520 öğrencimizin öğle yemekleri Modalife Mobilya tarafından karşılanacak. Eğitime vermiş oldukları desteklerden dolayı Modalife Mobilya firması yetkililerine teşekkür ederim." dedi.

İmza törenine, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hamza Aygün, Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Eren Arslan ile Millî Eğitim Müdürlüğü AR-GE birim sorumlusu Mustafa Can Hiçyılmaz katıldı.

Editör: Müjgan BARIŞ