AK Parti Kırıkkale milletvekili Mustafa Kaplan ,Dinek dağına yapılacak proje hakkında bilgi verdi. Oldukça geniş kapsamlı olacak proje 18 Mart 2024 tarihinde ihaleye çıkacak.
Milletvekili Mustafa Kaplan konu hakkında yaptığı açıklamada" Kırıkkale'mizi hem turizm açısından geliştirmek hem de kıymetli hemsehrilerimizin sosyal yaşam alanlarını geliştirebilmek içın de canla başla çalışıyoruz."dedi.
Kaplan "Dinek Dağında bulunan mevcut yapılarımıza ilave olarak Yemekhane binası, 2 Adet nizamiye binası, survivor parkı, workout alanı, tırmanma kulvarı, amfi tiyatro, çevre aydınlatma ve peyzaj alanlarını içeren projemiz için Gençlik ve Spor Bakanlığımız 18 Mart 2024 tarihinde ihaleye çikıyor.Kırıkkale'mize, hemşehrilerimize hayırlı olsun.." şeklinde müjde verdi.