Harun Ulusoy bombayı patlattı

31 Mart 2024 tarihli yapılacak Mahalli idare seçimlerinin ilk vaadi Harun Ulusoy'dan geldi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy yaptığı açıklamada 65 yaş üstü insanlardan ve engellilerden su parası alınmayacağını söyledi.

MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, “Bizim yönetimimizde, 65 yaş üstü ve engelli vatandaşlarımız için su faturalarına son.”dedi. Ulusoy'un bu açıklaması özellikle 60.000 emeklinin yaşadığı Kırıkkale'de büyük heyecan oluşturdu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, yaşlı ve engelli vatandaşlar için hazırladığı projeyi kamuoyunun takdirine sundu. “Bizim yönetimimizde, 65 yaş üstü ve engelli vatandaşlarımız için su faturalarına son.” diyen Başkan Adayı Ulusoy, “Sosyal belediyecilik anlayışımız ile vefakar yaşlılarımız ve engelli bireylerimizi unutmadık. 65 yaş üstü vatandaşlarımıza ve engelli vatandaşlarımıza destek olabilmek adına evlerinde kullandıkları musluk suyu tamamen ücretsiz olacak.” dedi. Her geçen gün nüfusu yaşlanan Kırıkkale halkı başkan adayı Ulusoy'un bu kararına destek verdi.

Kaynak: Haber merkezi