AK Parti Kırıkkale belediye başkan aday adayı Melih Karayol seçim çalışmalarına devam ediyor.
Karayol Kırıkkale'de bulunan sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek hedeflerini ve projelerini anlatıyor .
Karayol belediyecilik konusunda ciddi tecrübesi bulunduğunu belirterek görev yaptığı dönem içerisinde dünya şehirciliğini ve Türkiye şehirciliğini yakından tanıdığını ve bu tecrübelerle Kırıkkale'ye uyarlamak için göreve talip olduğunu belirtiyor .
Babası Hayati Karayol'dan dolayı belediyecilikle iç içe bir aile olduğunu belirten Merih Karayol aday gösterilmesi ve seçilmesi durumunda Kırıkkale'de belediyecilik alanında gözle görülür bir proje hata yapacaklarını dile getiriyor.