Merhum işadamının cenazesine Kırıkkale'den katılım
Kırıkkale'de uzun yıllar ticaret yapan hayırsever iş adamı İhsan Geyik'in vefatının üzerine çok sayıda Kırıkkale'den bürokrat ve iş dünyasından insanlar cenaze töreni için Konya'ya gittiler.
Kırıkkale ASKON Başkanı Savaş Geyik'in babası olan İhsan Geyik uzun süredir komada tedavi görüyordu .2 gün önce hayatını kaybeden İhsan Geyik'in cenaze törenine Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Milletvekili Mustafa Kaplan AK Parti İl Başkanı Engin Pehlivanlı Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy ,AK Parti eski il Başkanı Nuh Dağdelen ,İl Genel Meclis Başkanı Hüseyin Ceylan, Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer , öğretmen ev müdürü Yaver Yalçın, gazeteci Murat Tanır ve Kadir Yahşi, işadamı Çakır Yıldırım ,ASKON üyeleri başta olmak üzere geniş bir grup cenaze törenine katılarak Geyik ailesinin acısını paylaştılar.