Okul Sporları kapsamında öğrenciler kıyasıya mücadele ediyor. 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gençler Masa Tenisi Müsabakları 17 Ağutsot Spor Salonu’nda başladı.
8 Aralık 2023 Cuma gününe kadar devam edecek karşılamalara katılan okullarımız;
Erkekler (A) Grubu: Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kırıkkale Fen Lisesi, Kırıkkale Lisesi, Süleyman Demirel Lisesi
Erkekler (B) Grubu: Organize Sanayi Mesleki ve Anadolu Lisesi, Özel Güleç ABC Fen Lisesi, Şehit Ahmet Sandalcı Anadolu Lisesi, Özel Başaran Anadolu Lisesi,
Erkekler (C) Grubu: Kırıkkale Atatürk Anadolu Lisesi, Özel Güleç ABC Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kırıkkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Keskin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Kızlar: Gülbeyaz Sümer Anadolu Lisesi, Kırıkkale Lisesi, Kırıkkale Atatürk Anadolu Lisesi, Süleyman Demirel Anadolu Lisesi, Yenimahalle Şehit Ali Tonga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Müsabakalara katılan öğrencilerimize başarılar dileriz.