KALEFEST2024 etkinlikleri sona erdi. Vali Makas ve kırıkkalenin protokol ile iṣ insanları son günde LARA'nın konserine katıldı.
Konsere Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Kırıkkalegücü FSK başkanı Adnan Duman başta olmak üzere çok sayıda Kırıkkale ili yönetici katıldı.
Müzik dolu akşamda seslendirdiği parçalarla vatandaşlarımıza unutulmaz bir akşam yaşatan sanatçımıza şehrimize hoşgeldiniz diyerek çiçek takdiminde bulunan Valimiz, konsere katılmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Konserde konuşma yapan Sayın Vali Makas " Cumhuriyet şehri, yiğidin harman olduğu, şehitler diyarı Kırıkkale. Kalefest etkinliklerinde bir oldunuz, iri oldunuz, diri oldunuz." diyerek, kamu kaynağı kullanmadan Valiliğimiz himayelerinde düzenlenen etkinliklerde katkısı olan herkese teşekkür etti.
Sanatçımız ve vatandaşlarımız ise Valiliğimiz himayelerinde düzenlenen etkinliklerden memnuniyet duyduklarını ifade ederek Vali Makas'a teşekkür ettiler.