Lara konseri muhteşemdi

Kırıkkale günlerdir Kalefest 2024 ve final gecesinde Lara konserini konuşuyor.

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas'F B I M G 1716780737497F B I M G 1716793372577ın girişimleri ile hayat bulan etkinlik Kırıkkale'de kültür hayatını zirveye taşıdı .

Kamu kaynağı kullanılmadan düzenlenen KALEFEST-2024 etkinliklerinin son gününde sahne alan ünlü şarkıcı Lara, muhteşem bir konsere imza attı. Kendi memleketinde konser veren Lara, vatandaşlara muazzam bir gece yaşattı. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Lara, seslendirdiği şarkılarla hayranlarını coşturdu. Binlerce izleyici konser sırasında öz çekim yaptı, konseri sosyal medya hesaplarından da canlı yayınladı.

Galatasaray ve Fenerbahçe formalı iki çocuğu sahneye alan Lara, taraftarlara da "Kavga etmeyin" mesajı gönderdi. Şarkı arasında izleyenleriyle sohbet eden Lara, binlerce vatandaşa telefon ışıkları yaktırarak görsel şov yaptırdı. Ünlü şarkıcı, gece boyunca en sevilen şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi. Zaman zaman kıyafet değiştiren Lara, Kırıkkalespor formasıyla da hayranlarının karşısına çıktı.

Konser arasında sahneye çıkan Vali Mehmet Makas, Kırıkkale'nin ilk tanıtım günlerini gerçekleştirdiklerini ifade ederek, kamu kaynağı kullanmadan etkinlikleri başarıyla gerçekleştirdiklerini söyledi.

Lara konseri Kırıkkale'de son yıllarda siyasi parti mitinglerini bile kıskandıracak büyüklükte yoğun bir taleple gerçekleşti. Kırıkkale tarihi bir kalabalık yaşadı.

Kaynak: Haber merkezi