17 Ağustos Spor Salonu'nda düzenlenen Kulüpler Arası U11 Kız-Erkek Basketbol müsabakaları, Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş'in katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreniyle sona erdi.
Müsabakalar boyunca genç sporcular, kıyasıya mücadele ederek yeteneklerini sergiledi. Turnuvanın sonunda düzenlenen ödül töreninde, başarılı takımlara ve sporculara madalyaları ve kupaları takdim edildi.
Hamza Güneş, törende yaptığı konuşmada, genç sporcuların gösterdiği performanstan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu tür organizasyonların sporun yaygınlaşması ve gençlerin spora olan ilgisinin artması açısından büyük önem taşıdığını vurguladı. Müsabakalara katılan tüm sporculara ve takımlara teşekkür eden Güneş, gelecekte daha büyük başarılar diledi.
Kulüpler Arası U11 Kız-Erkek Basketbol müsabakaları, sporun birleştirici gücünü bir kez daha gözler önüne serdi.