Okul Sporları Aquatlon Türkiye Şampiyonası, 13 Mayıs tarihinde Fethiye'de gerçekleştirildi. Bu önemli yarışmada Kırıkkale'nin sporcusu Naz Karartı, Türkiye 7.si olarak büyük bir başarı elde etti.
Genç sporcu Naz Karartı, kıyasıya mücadele edilen yarışta ülke genelinde 7. sırayı alarak Kırıkkale'yi gururlandırdı. Bu başarı, sporcunun yetenekleri ve azmi sayesinde mümkün oldu. Sporcunun bu başarısında emeği geçen antrenörü de ayrıca tebrik ederiz. Antrenörlerin özverili çalışmaları, sporcuların başarılarına önemli katkılar sağlar.
Kırıkkale'nin adını bu başarıyla duyuran Naz Karartı ve onun destekçisi antrenörü, spor camiasının gurur kaynağı olmaya devam ediyorlar. Kendilerini tebrik ediyor, gelecek yarışmalarda da başarılarının devamını diliyoruz.