Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü'nün 28 Mayıs 2024 ile 3 Haziran 2024 tarihleri arasında il genelinde gerçekleştirdiği şok uygulamalar kapsamında önemli sonuçlar elde edildi.
Ekiplerin çalışmaları sonucunda, 5.905 şahıs ve 2.157 araç sorgulandı. Asayiş olaylarına karıştıkları tespit edilen ve çeşitli suçlardan aranan 7 şüpheli yakalanarak adli makamlarca işlem yapıldı. Ayrıca, çevreye rahatsızlık verdiği gerekçesiyle 121 araca cezai işlem uygulandı.
Yapılan denetimlerde, 4 adet ruhsatsız tabanca, 769 adet fişek, 54,2 gram sentetik kannabinoid, 52,24 gram esrar ve 16 adet sentetik ecza ele geçirildi.
Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, suç ve suçlularla mücadelede azim ve kararlılıkla çalışmalarına devam edeceğini belirtti..