Kırıkkale'de MHP'nin adayları güçbirliği yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi F B I M G 1707038898843Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı Pazar günü Kırıkkale'de 31 Mart 2024 Mahalli idareler seçimlerine MHP'nin aday olarak giren partililerle kahvaltıda bir araya geldi.

 Birlik beraberlik görüntüsünün verildiği kahvaltıda merkezin ilçelere, ilçelerin merkeze ne gibi oy katkısı yapacakları görüş alışverişinde bulunuldu.

 MHP İl Başkanı Murat Abalı " 31 Mart seçimlerinin galibi Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Kırıkkale merkez Belediyesini kazanacağımız gibi ben inanıyorum ki Kırıkkale'de en fazla ilçe ve belde kazanan Parti Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Milliyetçi Hareket partisi Kırıkkale ile Kırıkkale seçmeni ile et ve tırnak gibi olmuş bir partidir .MHP Kırıkkale siyasetinin olmazsa olmazıdır. Kırıkkale siyasetinin bel kemiğidir .31 Mart'ta kazanan Kırıkkale olacak, kazanan 'Üretken belediyecilik' anlayışı ile yola çıkan MHP kadrolar olacaktır. Birlik ve bütünlüğümüz her şeyden önemlidir .MHP kadroları Kırıkkale'de büyük bir ailedir.Bu büyük ailenin sandıkta sınavını başarıyla vereceğine kanaatim tamdır."dedi.

Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy "MHP Kırıkkale İl Başkanımız Murat Abalı'nın öncülüğünde Belediye Başkan Adaylarımız ile sabah kahvaltısında bir araya geldik. Birliğin gücüyle Kırıkkale'miz için istişarelerde bulunduk. Rabbim birliğimizi daim eylesin."dedi. 31 Mart seçimleri de masaya yatırıldı . Kahvaltı'da belediye başkan adayları kendi bölgeleri hakkında bilgi verdiler. Yemeğe MHP Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut'ta katıldı.

Kaynak: Milliyetçi Hareket Partisi