Kırıkkale Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın, Güzel Sanatlar Lisesi tarafından düzenlenen Geleneksel Piyano Konseri’ne katıldı. Konser, Türk ve Batı müziği eserlerini başarıyla seslendiren öğrencilerin performansıyla renklendi.
Davetliler tarafından coşkuyla alkışlanan öğrenciler, sahne performanslarıyla büyük beğeni topladılar. Eserlerini ustalıkla çalan öğrenciler ve onları yetiştiren öğretmenler, büyük bir özveriyle hazırlanan etkinliğin başarısında önemli bir rol oynadılar.
Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın, öğrencilere ve öğretmenlere performanslarından dolayı teşekkür ederek, sanat ve müziğin eğitim hayatındaki önemine vurgu yaptı. Bu tür etkinliklerin öğrencilerin sanatsal ve kültürel gelişimine katkı sağladığını belirterek, öğrencilerin yeteneklerini sergileme fırsatı buldukları için mutlu olduklarını ifade etti.
Konser, Kırıkkale’de sanatın ve müziğin yaygınlaşması ve genç yeteneklerin desteklenmesi adına önemli bir adım olarak değerlendirildi. Bu tür etkinliklerin devamının gelmesi ve öğrencilere sanatsal faaliyetlerde daha fazla fırsat sunulması hedefleniyor.