Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, "Evinin Sultanları" projesi kapsamında spora katılan ev hanımlarını ziyaret etti. Bu özel ziyaret, hem Anneler Günü'nü kutlamak amacıyla yapıldı hem de ev hanımlarının spora olan katkılarından dolayı teşekkür etmek için gerçekleştirildi.
Müdür Güneş, ev hanımlarının spor yaparak sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemelerinin önemine vurgu yaparak, onların bu örnek davranışlarının toplumda daha geniş bir şekilde yayılmasını umut ettiğini dile getirdi. Ayrıca, Anneler Günü'nü kutlayarak, ev hanımlarının değerli rollerine dikkat çekti ve onların sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için sporun önemini vurguladı.
Bu ziyaret, ev hanımlarının katılımıyla gerçekleşen "Evinin Sultanları" projesinin başarısını ve önemini bir kez daha gösterdi. Hamza Güneş'in bu samimi ziyareti, spora katılan herkesin motivasyonunu artırarak, daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını teşvik etti.