Yarınki kritik maça ücretsiz seyirci
Kırıkkale yarın yapılacak olan Kırıkkalegücü FSK- Talasgücü Belediye Spor maçına odaklandı.
Kırıkkalegücü Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Akbal yapmış olduğu basın toplantısında maç biletlerinin 1 TL gibi sembolik bir rakama indirildiğini ifade ederek taraftarları maça davet etmişti.
Şeref Akbal Başkanlığındaki Yönetim Kurulu takımı her türlü motiveyi imkanları ölçüsünde yapmaya gayret ediyor.
Kırıkkale Gücü bu maçta sezonda yeni bir sayfa açarak sıçrama göstermek istiyor .Kırıkkalegücü'nün yeni teknik direktör hemşehrimiz Nihat Baran'ın ilk maçının olması bakımından bu maç büyük bir önem taşıyor.
Kırıkkalegücü FSK'nın 3.Lig 1.grupta küme düşme hattından uzaklaşması için kendi evimizde yapacağımız maçın ayrı bir anlamı bulunuyor.
Taraftar Derneklerinden Daltonlar stadın sol tribün tarafının 1 TL olan ücretini ödeyerek taraftarlar için maç izlemeyi ücretsiz hale getirdiler.
Kırıkkale'de taraftarlar "Haydi Maça" adı altında kampanya yaparak hemşehrilerimizi maçın oynanacağı yarın saat 14.00'te Başpınar stadına bekliyor. Kırıkkalegücü'nün yeni sinerji kazanması ve ligin üst sıralarına çıkması için bu maçın özel bir önemi bulunuyor.