Kırıkkale’de 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşlar günün erken saatlerinde oylarını kullanmaya başladılar. Aynı zamanda devlet büyükleri de oy kullanmaya sandık başına gittiler.
Bunlardan biri de Kırıkkale’nin Valisi Mehmet Makas oldu. Vali Makas 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri kapsamında oyunu kullanmak için sandığın başına gitti. Sosyal medyada paylaşımda bulunan Vali Makas’’Vatandaşlık Görevimizi İfa Ettik .Mahalli Seçimlerimizin Huzurlu BirAtmosferde Geçmesine Sağlayan Kırıkkaleli Hemşerilerimize,Kolluk Kuvvetlerimize,tüm çalışanlarımıza Seçim ve Sandık Görevlilerimize Teşekkür Ediyoruz. Seçim Sonuçlarının Aziz Milletimize Ülkemize, İlimize, İlçelerimize ve tüm Gönül Coğrafyamıza Birlik,İrilik Dirilik,Hayır ve Bereket Getirmesini Rabbımızdan Niyaz Ediyoruz.’’ İfadelerinde bulundu.