Kırıkkale, Türk Hava Kuvvetleri'nin göz bebeği olan akrobasi ekibi SOLOTÜRK’ü ağırladı. Kırıkkale Tanıtım Günleri (KALEFEST) kapsamında düzenlenen etkinlikte, SOLOTÜRK pilotları Kırıkkale semalarında gösteri uçuşu gerçekleştirdi.
Kırıkkalelilerin büyük ilgi ve keyifle takip ettiği gösteride, F-16 savaş uçağıyla yapılan muhteşem manevralar izleyenlerin nefeslerini kesti. Gökyüzünde adeta bir dans sergileyen SOLOTÜRK, her yaştan vatandaşın beğenisini kazandı.
Gösteri uçuşu sırasında yapılan akrobatik hareketler, hem heyecan hem de gurur dolu anlar yaşattı. SOLOTÜRK pilotlarının sergilediği ustalık, izleyicilerden büyük alkış aldı. Gökyüzünde adeta bir dans sergileyen F-16, izleyenlerin gönlünde taht kurdu.