Şube Başkanı İl Müdürü Sayın Rukiye ERYILMAZ’ı makamında ziyaretinde; Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı görevini yürüten Selami Kaynakhan eşlik etti.

Ziyaretde gündeme dair konuların yanı sıra Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüzün faaliyetleri kapsamında bir takım konulara değinildi. Sohbet sırasında Başkan Akdoğan “Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanlığı olarak tüm kurum ve kuruluşlarımızla bir istişare içerisinde çalışmak bizlerin en vazgeçilmez ilkeleri arasında gelmektedir. Çünkü biz biliriz ki birlikte olmak, sorunları değil çözüm imkanlarını getirir. Bu kapsamda da Kurum ve kuruluşlarımızla bilgi alış verişi yapmak ve karşılıklı haberdar olmak istiyor, bu şekilde de faaliyet gösteriyoruz. Bu ziyaret de bizleri nazik bir şeklide karşılayan İl Müdürü Sayın Eryılmaz’a ve ziyaretimizde bizlere eşlik eden İl Müdür Yardımcımız Sayın Kaynakhan’a teşekkür ediyoruz.” şeklinde duygularını ifade etti.

Sağlık-Sen Şube Başkanından YİH Laboratuvar Birimine ziyaret Sağlık-Sen Şube Başkanından YİH Laboratuvar Birimine ziyaret

Ziyaret karşılıklı memnuniyet ifadeleri ile sonlandırıldı.