Kırıkkale kibir baronlarından kurtulacak

MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy ve MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Saat Kulesi'nin olduğu mevkide iftar sonrası  saat 21.30 'da adeta mini bir miting yaptı buluştu. 

 F B I M G 1711663483083

GENİŞ KATILIM 

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere birkaç gün kala, Kırıkkale’deki siyasi hareketlilik devam ediyor. Bu kapsamda, Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, eski cumartesi pazar ve mevkinde vatandaşlarla bir araya geldi. MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı ve MHP Merkezi İlçe Başkanı Faruk Akbulut’un da katıldığı mahalle toplantısı, adeta miting alanına döndü. Harun Ulusoy meşaleler ve havai fişeklerle karşılandı. Coşkulu kalabalık saatlerce Başkan Ulusoy diye slogan artı. Görsel şovun yaşandığı Yenimahalle de program sonrasında halay çekildi. Keskinli Hacı Taşan'ın Bugün Ayın Işığını mikrofondan okuyan Ulusoy her zaman olduğu gibi de halayın da başında durdu. 

3 AYDIR ÇALISIYORUZ

Belediyeyi kibir abidelerinden ve baronlarından kurtaracaklarını söyleyen Ulusoy “85 gündür Sahalarda ne görüyoruz? Hemşehrilerimizin teveccühünü ve güçlü bir şekilde sevgisini görüyoruz. Bu da bize güç veriyor. Bir de şunu görüyoruz, Kırıkkaleli hemşehrilerimizin büyük bir çoğunluğu değişim istiyor. Bu değişimi sağlayacak tek parti Milliyetçi Hareket Partisi, tek adayı da Harun Ulusoy. Allah nasip ederse 31 Mart akşamında halkımızın istediği Harun Ulusoy’u başkan yapacağız, Milliyetçi Hareket Partisi’nin üç hilal bayrağını belediyeye dikeceğiz inşallah. Kırıkkale’nin siyasetine Kırıkkale’nin algı operasyonlarına en güzel cevabı veriyoruz. Allah hepinizden razı olsun.” dedi. 

PROJELERİNİ ANLATTI

Ulusoy konuşmasının devamında “Bizim en önemli sıkıntılarımızdan biri altyapı, Bağlarbaşı’nda 10 gündür su yok. Herkes kendi havasında, kendi programında geziyor. Kimse de demiyor ki, ‘bu insanlar, şu mübarek günde ne yapıyor?’. Allah nasip ederse, ilk projemiz şu alt yapı problemini ortadan kaldırmak olacak.” dedi. Ulusoy ayrıca vatandaşlara, Kırıkkale için yapmayı planladıkları diğer projeleri de tek tek anlattı.

Kaynak: Haber merkezi