Hokey Açık Alan Süper Lig Play Off Müsabakaları, Kırklareli'nde düzenlendi ve TRT Spor tarafından canlı yayınlandı. Bu müsabakalarda Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü takımı, 10 ilin 11 takımı arasından 3. olarak önemli bir başarı elde etti.
Kırıkkale takımı, Şanlıurfa, İstanbul, Muğla, Gaziantep, Denizli, Antalya, Konya, Denizli ve Kırıkkale'den gelen 11 takım arasında üçüncülüğü elde etti.
Bu önemli başarı, takımın gösterdiği üstün performans ve azimle mümkün oldu. Antrenör ve sporcular, bu başarıyla gurur duyulacak bir performans sergilediler.
Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü takımını ve antrenörlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.