"Kırıkkale'de düzenlenen Korumalı Futbol 2024 sezonu kapsamındaki müsabakada 1970 Sakarya Üniversitesi Spor Kulübü ile Kırıkkale Gençlik ve Spor Korumalı Futbol takımı karşı karşıya geldi.
Heyecan dolu maçın sonunda galibiyet, Sakarya Üniversitesi Spor Kulübü'nün oldu ve misafir takım sahadan galip ayrıldı. Maç sonrası yapılan tebriklerde, Sakarya Üniversitesi Spor Kulübü'nün performansı ve başarısı övgüyle karşılandı. Kırıkkale Gençlik ve Spor Korumalı Futbol takımı ise rakibine karşı gösterdiği centilmenlik ve mücadelesiyle takdir topladı. Maç sonrası yapılan açıklamada, Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlü Hamza Güneş, KK Gunners'a bundan sonraki müsabakalarda başarılar dilerken, Sakarya Üniversitesi Spor Kulübü oyuncuları da galibiyetlerini kutladı. Yenişehir Sahası'nda gerçekleşen bu müsabakada, futbolseverler tarafından büyük ilgi gösterilirken, rekabet dolu anlar yaşandı."