Kırıkkale Güçbirliği Platformu ziyaretlere başladı

I M G 20240503 W A0066

Kırıkkale Gönüllüleri Güç Birliği Platformu Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur'u makamında ziyaret ederek 'Hayırlı olsun ' dileklerinde bulundular. Ziyarete yaklaşık 30 kişilik bir grup eşlik etti.

Seçim arefesi döneminde yapmış oldukları açıklamalar ile Kırıkkale gündeminde yer alan Kırıkkale Gönüllüler Birliği Platformu Kırıkkale hakkında yapılacak her türlü proje ve desteğe yardımcı olmaya talip.

 Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur'la görüşen Kırıkkale Gönüllüleri Güçbirliği Platformu Başkanı Resul Akdağ ve yönetim üyeleri amaçlarının yaşam kalitesi yüksek, geleceğe güvenle bakan bir Kırıkkale özlemi olduğunu vurguladılar.

I M G 20240503 W A0062

Kırıkkale'de seçimden sonra yeni bir sayfanın ve dönemin açıldığının farkında olduklarını belirten Platform üyeleri kendi bünyelerinde konusunda uzman gönüllüler bulunduğunu ve bu potansiyeli şehrimize,ilçelerimize hizmet amaçlı olarak her zaman siyasetçilere katkı olarak sunmaya hazır olduklarını dile getirdiler. Ziyaretten son derece memnun kalan Başkan Ahmet Sungur siyasetçilerin ve sivil toplum örgütlerinin ortak paydasının Kırıkkale'ye en güzel hizmeti getirmek olduğunu dile getirdi.

Kaynak: Haber merkezi