Kırıkkale Güçbirliği Platformu Başkan Önal'la görüştü

Kırıkkale Gönüllüleri Güç Birliği Platformu Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur'dan sonra Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal'ı ziyaret ederek önerilerini dile getirdi.

Önal'ı makamında ziyaret ederek 'Hayırlı olsun ' dileklerinde bulundular. Ziyarete yaklaşık 30 kişilik bir grup eşlik etti. Gönüllüler Birliği Platformu başkanı Resul Akdağ bünyelerinde 11 mühendis bulunduğunu ve Kırıkkale üzerine çalışmalar sergilediklerini ifade ederek talep olması durumunda Kırıkkale Gönüllüleri olarak maddi ve manevi hiçbir karşılık beklemeksizin destek olmaya hazır olduklarını söyledi.

Seçim arefesi döneminde yapmış oldukları açıklamalar ile Kırıkkale gündeminde yer alan Kırıkkale Gönüllüler Birliği Platformu Kırıkkale hakkında yapılacak her türlü proje ve desteğe yardımcı olmaya talip.

 Kırıkkale Gönüllüleri Güçbirliği Platformu Başkanı Resul Akdağ ve yönetim üyeleri amaçlarının yaşam kalitesi yüksek, geleceğe güvenle bakan bir Kırıkkale özlemi olduğunu vurguladılar.

I M G 20240504 W A0006

Kırıkkale'de seçimden sonra yeni bir sayfanın ve dönemin açıldığının farkında olduklarını belirten Platform üyeleri kendi bünyelerinde konusunda uzman gönüllüler bulunduğunu ve bu potansiyeli şehrimize,ilçelerimize hizmet amaçlı olarak her zaman siyasetçilere katkı olarak sunmaya hazır olduklarını dile getirdiler.

 Ziyaretten son derece memnun kalan Başkan Önal siyasetçilerin ve sivil toplum örgütlerinin ortak paydasının Kırıkkale'ye en güzel hizmeti getirmek olduğunu dile getirdi. Ahmet Önal ziyaretçilerin önerilerini tek tek not alarak Kırıkkale'yi birlikte yönetmeye karaI M G 20240504 W A0004rlıyız şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber merkezi