Kırıkkale Fen Lisesi öğrencileri, hazırladıkları yaratıcı ve ilginç projelerle TÜBİTAK Bilim Fuarı'na ev sahipliği yaptı. Okulun kendi bünyesinde düzenlenen fuar, Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın ve beraberindekilerin katılımıyla açıldı.
Fen Lisesi öğrencileri, farklı alanlarda geliştirdikleri projeleri okulun sınıflarında kurulan stantlarda sergileyerek ziyaretçilere sunma fırsatı buldular. TÜBİTAK Bilim Fuarı'nda yer almanın heyecanını yaşayan öğrenciler, emeklerinin karşılığını almanın mutluluğunu yaşadılar.
Açılış töreninde Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın ve beraberindekiler, öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını dilediler. Kırıkkale Fen Lisesi öğrencilerinin gösterdiği bu başarı, okulun bilimsel ve akademik alandaki gücünü bir kez daha ortaya koydu.