Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, 27 Mayıs 2024 ile 02 Haziran 2024 tarihleri arasında asayiş suçlarıyla mücadele kapsamında başarılı çalışmalar gerçekleştirdi.
Asayiş olaylarına karıştıkları tespit edilen 142 şüpheli hakkında yasal işlem başlatılmış, bunlardan 8'i tutuklandı. Ayrıca, çeşitli suçlardan aranan 16 şüpheli yakalanarak adli makamlarca işlem yapıldı. Ekipler, bu süreçte toplamda 7.048 şahıs ve 101 araç sorgulanıp, 2 faili meçhul hırsızlık olayını aydınlatmayı başardı.
Yapılan çalışmalar sonucunda ele geçirilen malzemeler ise şu şekildedir:
- 7 adet ruhsatsız tabanca,
- 772 adet fişek,
- 38 adet sentetik ecza,
- 1 gram esrar.
Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, suç ve suçlularla mücadelede kararlılıkla çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, kamuoyuna duyurdu.