Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, son çalışmalarını kamuoyuna duyurdu. 18-24 Mart tarihleri arasında yapılan asayiş suçlarıyla mücadele operasyonlarında önemli başarılar elde edildiği bildirildi. Ekipler, çeşitli suçlara karıştığı belirlenen 91 şüpheliyi yakalayarak yasal işlem başlattı. Ayrıca, aranan 8 şüpheli de adli makamlara teslim edildi.
Emniyet güçleri, bu süreçte toplamda 3.437 şahıs ve 293 aracı sorguladı. Yapılan titiz çalışmalarda 6 adet ruhsatsız tabanca ile 5,07 gram esrar ele geçirildiği belirtildi.
Yetkililer, bu başarıların devamı için azim ve kararlılıkla çalışmaların sürdürüleceğini vurguladılar. Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, kamuoyuna saygıyla duyurulur.